News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Світоліна втрималася на 14-му місці в рейтингу WTA

22.11.2018

Перша ракетка України Еліна Світоліна залишилася на 14-му
місці в міжнародному рейтингу WTА

Що ж стосується інших представниць збірної України, то Леся Цуренко так само знаходиться на 59-ій позиції, а Катерина Бондаренко і Катерина Козлова перемістилися на кілька позицій вниз. Бондаренко втратила одну позицію, опинившись на 72-му місці, а Козлова – відразу чотири, ставши 96-ою ракеткою світу.
Трійка лідерів рейтингу не змінилася – Анжелік Кербер посідає перше місце, далі розмістилася Серена Вільямс, яка пропустила залишок сезону через травми, а трійку найсильніших замикає Агнешка Радванська. Варто зазначити, що наразі 14-е місце Світоліної є її найкращим показником за всю її кар’єру.

Нагадаємо, що недавно завершився Підсумковий турнір у Сінгапурі. Чемпіонкою стала Домініка Цибулкова, яка в непростому протистоянні взяла гору над Анжелік Кербер в фінальному поєдинку турніру.


О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.