News:

Тахікардія: 3 поради для природного зниження пульсу

19.02.2020


Частота пульсу показує, як часто серце б’ється в хвилину. Це не має нічого спільного з кров’яним тиском. Занадто високий пульс (тахікардія) є ризиком для здоров’я. Дізнайтеся, як можна знизити свій пульс.

Об этом сообщает Руспрес


Частота пульсу є важливим показником для перевірки здоров’я. Найбільш частими причинами підвищення пульсу є хвороби, стимулятори (нікотин, алкоголь і кофеїн), стрес, фізичні навантаження. Вважається, що так званий пульс спокою визначає реальний показник – частота серцевих скорочень, коли вона не збільшується фізичними або психологічними зусиллями.


Значення серцевого ритму в спокої за віком:


  • 0 років: 140 ударів в хвилину
  • від 2 років: 120
  • з 4 років: 100
  • від 10 років: 90
  • 14 років і старше: 85
  • Дорослі: 60-80
  • Люди похилого віку: 80-85


Стрес провокує тахікардію


“Люди в надзвичайних життєвих ситуаціях відчувають стрес (робота або особисте життя). Якщо високий пульс є результатом щоденного перевантаження, розумно робити невеликі перерви, або взяти відпустку”, – пише видання Focus.


Робіть добре для себе, знайдіть час, щоб робити речі, які розслаблюють вас і роблять щасливими.


Фізична активність зменшує тахікардію


Не потрібно бути професійним спортсменом, щоб піклуватися про здорову фізичну форму. У активних людей серцевий м’яз більше, тому по організму можна прокачувати більше крові, потрібно менше серцевих скорочень на хвилину.


Одяг впливає


У спорті і стресових ситуаціях – повітропроникні матеріали. Вони допомагають зменшити пульс. Накопичення тепла призводить до тахікардії – цього можна уникнути, вибравши правильний одяг.


Джерело статті: “http://wworld.com.ua/health/63469”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.