News:

"Неможливо": гравець "Динамо" прокоментував матч з "Рухом" в умовах карантину

22.05.2020

Захисник київського "Динамо" Денис Попов заявив, що футболістам неможливо дотримуватися всіх обмежень в умовах карантину під час матчів.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Коментуючи товариську гри з "Рухом", Денис зазначив, що, незважаючи на тривалий простій, гравці перебувають в хорошій фізичній формі.

Денис Попов

Денис Попов

ФК "Динамо" Київ

"Ми готуємося до відновлення сезону. Було більше роботи з м’ячами, щоб налагодити взаємодію в команді, а також тактичні вправи. А в фізичному плані все хлопці на хорошому рівні. На футбольному полі цих обмежень неможливо дотримуватися. Але на базі – так, весь персонал ходить в масках, на кожному поверсі стоїть дезінфектор, все постійно дезінфікують руки. Так що все під контролем, всі дотримуються правил безпеки", – наводить слова Попова прес-служба киян.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нападник київського "Динамо" Артем Бєсєдін пояснив скандальний ролик, на якому його побили в п’яній компанії.

Про нові секс-скандали з Роналду і Неймаром читай у нас в Telegram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/football/nemozhlivo-gravets-dinamo-prokomentuvav-match-z-ruhom-v-umovah-karantinu.htm”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.