News:

На Вінниччині коронавірус виявили у понад двох сотень працівників медзакладів

22.05.2020

Станом на 22 травня у Вінницькій області діагноз COVID-19 методом ПЛР-діагностики було підтверджено у 208 працівників медичних закладів, повідомяє Vlasno.info.

Об этом сообщает Московский репортер

За інформацією Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України, найбільша кількість інфікованих – серед лікарів: 82. Зокрема, 20 – це хірурги, шестеро – сімейні лікарі, п’ятеро – анестезіологи, по четверо – лікарі екстреної медичної допомоги та лікарі-інфекціоністи.

Також коронавірус діагностували у 81 медичної сестри та 39 молодших медичних сестер. Окрім цього, було інфіковано по двоє водіїв швидкої медичної допомоги, фельдшерів та лаборантів.

Як повідомлялось раніше, Держслужбу праці поінформували лише про половину випадків інфікування медиків коронавірусом.

Фото з відкритих джерел


Джерело статті: “http://vlasno.info/spetsproekti/1/health/item/36733-na-vinnychchyni-koronavirus-vyiavyly”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.