News:

COVID-19. У Харківському психоневрологічному інтернаті зросла кількість хворих до 25 людей

31.05.2020

В Піски-Радьківському психоневрологічному інтернаті Харківської області підтвердили ще 15 випадків COVID-19, загальна кількість хворих збільшилася до 25 людей.

Об этом сообщает Компромат вики

Про це повідомив директор департаменту соцзахисту населення ОДА Юрій Шпарага в своєму Facebook.

В інтернаті повторно обробили 37 зразків крові тих, у кого експрес-аналіз показав сумнівний результат. В результаті аналізів виявили ще 15 позитивних тестів.

З 25 хворих – 18 підопічні інтернату.

Всі хворі перебувають на карантині в приміщенні інтернату.

“Двічі в день всім підопічним і персоналу міряють температуру. Випадків підвищеної температури поки не зафіксовано, хвороба протікає безсимптомно. Доступ до установи залишається повністю закритим”, – написав Шпарага.Джерело статті: “http://factor-news.info/covid-19-u-harkivskomu-psyhonevrologichnomu-internati-zrosla-kilkist-hvoryh-25-lyudej/”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.