News:

Бойовики на Донбасі п’ять разів порушили «тишу»

05.07.2020

У районі проведення операції Об’єднаних сил в суботу, 4 липня, збройні формування Російської Федерації п’ять разів порушили «тишу». На ділянках розведення режим припинення вогню дотримувався.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це повідомляє командування штабу ООС.

В районі відповідальності оперативно-тактичної угруповання «Північ», поблизу Катеринівки ворог відкрив вогонь з гранатометів різних систем, а неподалік Горіхово — з мінометів 120-го калібру, кулеметів, гранатометів і стрілецької зброї.

На підступах до селища Новотошковское окупанти двічі обстрілювали українські позиції з мінометів 120-го калібру і автоматичних станкових гранатометів.

Неподалік Павлополя, що в районі відповідальності оперативно-тактичної групи «Схід», супротивник відкривав вогонь з ручних протитанкових гранатометів, кулеметів і стрілецької зброї.

«За поточну добу втрат у лавах Об’єднаних сил внаслідок обстрілу ворожих немає», — йдеться в повідомленні.Джерело статті: “http://povin.com.ua/299773-05-07.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.