News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Чотири українки заявилися в основну сітку Australian Open

05.12.2018

Чотири українські тенісистки можуть гарантовано виступити на першому в сезоні турнірі серії Grand Slam і ще чотири спортсменки знаходяться в альтернативному списку, інформує 1NEWS.Відповідно до рейтингу за 3 грудня, який є відсіченням в основну сітку Відкритого чемпіонату Австралії, у Мельбурні зіграють чотири українські тенісистки: Еліна Світоліна (№4 WTA), Леся Цуренко (№27), Даяна Ястремська (№58) і Катерина Козлова (№ 97). Про це повідомляє БТУ.


В альтернативному списку на потрапляння в основу, який через два тижні стане заявочним листом у кваліфікацію, перебувають ще чотири українки: Ангеліна Калініна, Марта Костюк, Катерина Бондаренко і Катаріна Завацька.


Матчі основної сітки Australian Open стартують 14 січня 2019 року, а відбірковий турнір пройде 8 – 11 січня.Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/chotiri-ukrayinki-zayavilisya-v-osnovnu-sitku-australian-open.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.