News:

Після Миколая проїзд у громадському транспорті Тернополя знову подорожчає (відео)

06.12.2018
Після Миколая проїзд у громадському транспорті Тернополя знову подорожчає (відео)
У Тернопільській міській раді кажуть, що двоетапне підвищення вартості проїзду в громадському транспорті міста було неминучим. Перше здороження відбулось у листопаді, наступне очікується вже наприкінці грудня.

Людей обурило не стільки ціновий антирекорд України, за яким у Тернополі проїзд у маршрутках і тролейбусах виявився найвищим в країні, а те, що пасажирів возять у радянському раритеті, який розсипається на ходу.

Це викликало народний бунт та ігнор громадського транспорту, що змусило мера міста скасувати рішення виконкому та повернути старі тарифи. Втім, вже 20 грудня вартість проїзду знову зросте.

Однак, як розповідають в міському управлінні транспорту, це підвищення торкнеться не всіх. Проїзд подорожчає лише для тих, хто розраховується готівкою.

— Більша половина вартості квитка — це складова палива. Не потрібно платити готівкою, по електронному квитку жодного підвищення не буде, — пояснює заступник начальника управління транспорту ТМР Олег Вітрук.

Детальніше — у сюжеті «Секретних матеріалів»:Джерело статті: “http://ternopoliany.te.ua/zhittya/31608-pislia-mykolaia-proizd-u-hromadskomu-transporti-ternopolia-znovu-podorozhchaie-video”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.