News:

Земне тяжіння і продаж золота

06.12.2018


Земне тяжіння= і= продаж= золота
Є абсолютно чесний спосіб заробити, не обманюючи покупців. Для цього необхідно купувати товар ближче до екватора, а продавати поруч з полюсом. При цьому необхідно проводити зважування на пружинних терезах (безмені). І ще одна важлива умова — терези повинні бути таровані (градуйовані) на екваторі.

Сила тяжіння на екваторі мінімальна. Вага тіла є величина, обумовлена не тільки гравітаційним тяжінням землі, а й доцентрові відштовхуванням внаслідок її обертання. Ця ж сила утримує воду у відрі, якщо обертати його на мотузці.

Тіло на екваторі рухається по окружності максимального радіусу. На полюсі цей радіус дорівнює нулю і, таким чином, відцентрова сила дорівнює нулю.

Якщо оцінити величину зміни ваги, то на екваторі вона становить 1/290 частини ваги на полюсі. Таким чином тіло вагою 1 кг на екваторі важить на полюсі майже на 5 грам більше.

Для малої ваги це зміна незначна, а для більшої? Так суховантаж, що важив на екваторі 100000 т, в північних морях буде майже на 350 т важче. Не слід хвилюватися. Ця зміна не вплине на осідання судна тому що вода в океані також пропорційно змінить свою вагу.

Вантаж вагою 100 т пересуваючись з Одеси до Мурманська змінить свою вагу більш ніж на 300 кг.

Таким чином тим, хто хоче легко збагатитися, слід купувати золото де-небудь в Центральній Африці чи на Амазонці і продавати на Вогняній землі або в Гренландії.

© НіТ. Поточні публікації, 1997
Олександр Лаврус


О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.