News:

Курять коноплю та п’ють пиво: журналісти дізналися, як працюють столичні сантехніки ЖЕКу

15.07.2020
Курять коноплю та п’ють пиво: журналісти дізналися, як працюють столичні сантехніки ЖЕКу
Курять коноплю та п’ють пиво: журналісти дізналися, як працюють столичні сантехніки ЖЕКу

Журналіст програми “Таємний агент” на “Новому каналі” влаштувався в столичний ЖЕК, щоб перевірити якість труб, натомість виявив сантехніків, що мають холодильник з пивом та вирощують коноплю.

Об этом сообщает Компромат

Журналіст Олександр Адамлюк влаштувався на практику сантехніком у столичну керуючу компанію (ЖЕК).

Хлопець хотів дізнатися, в якому стані перебувають труби, по яких тече питна вода до осель киян.

“Мене без проблем взяли сантехніком-практикантом, – розповідає Олександр.

– Адже головна інженерка ЖЕКу зізналася, що у них катастрофічно не вистарчає спеціалістів. Дивно, бо місцеві сантехніки отримують зарплатню близько 10 тисяч гривень. Більше того, ще стільки ж можна отримувати на “чайових” та приватних замовленнях”. Агент розказав, що він познайомився з сантехніком Дімою та зварником Ванею.

“Здивувало, що ми відразу пішли не лагодити труби, а на обід у підсобку, – каже хлопець. – Дивно, адже стурбовані мешканці в цей час телефонували сантехніку Дімі та скаржилися на відсутність води.

Схоже, що тут працює схема – робота зачекає, а обід за розкладом”. Більше того, на дзвінки киян Дмитро відповідав, що він дуже зайнятий на іншому об’єкті. “От такий сюрреалізм на максималках, – каже Олександр. –

Найбільше мене здивував інший факт. Хлопці відкрили холодильник, а там усі полиці забиті пивом. Мої колеги почали його вживати під час робочого дня. Такого навіть у комедійних серіалах не показують! А ще вони дивилися ролики в інтернеті, обговорювали місцевих жителів, жартували та матюкалися”. Ситуацію довершила незаконна рослина на підвіконні працівників ЖЕКу.

“Як мені сказав Ваня – це Канабіс, – розповідає агент. – Іншими словами – психотропна конопля. За словами працівників, для “особистого використання”. Після усього побаченого та почутого ми нарешті пішли на виклик”.Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/394521-kurjatj_konoplju_ta_pjutj_pivo_hurnalisti_diznalisja_jak_pratsjujutj_stolichni_santehniki_heku”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.