News:

Синоптики дали прогноз погоди на осінь 2020 року - на українців чекає неприємний сюрприз

14.08.2020

Згідно з довгостроковими прогнозами синоптиків, осінь 2020 року може бути прохолодною. Вересень ще порадує теплом, а ось в жовтні вже можливі заморозки.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про це в Facebook написав голова Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.


За його прогнозами, осінь 2020 року в цілому може виявитися прохолодною, завдяки раннім і частим похолоданням до заморозків. Крім того, буде сухо — недобір опадів може скласти 30-50%.


"Найбільше відхилення від норми в бік холоду буде в жовтні, а найменше опадів ймовірно в листопаді. Однак початок осені ще порадує теплом", — пише синоптик.


Постригань також розповів про погоду на наступному тижні.


"За прогнозами, на новому тижні теж буде і тепло і прохолодно і вітряно. Єдине, що залишається незмінним — це відсутність істотних дощів", — прогнозує він.


Як повідомляв "Апостроф", раніше метеоролог Тетяна Адаменко дала прогноз, що в 2020 році літо затримається ще на цілий місяць у вересні, а зима 2021 року теплою і дощовою.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-08-14/sinoptiki-dali-prognoz-pogodyi-na-osen-2020---ukraintsev-jdet-nepriyatnyiy-syurpriz/206394”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.