News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Науковець з Тернополя отримала престижну нагороду

14.12.2018
Науковець з Тернополя отримала престижну нагороду
Медаллю «Трудова слава» Міжнародного академії рейтингових технологій і соціології «Золота фортуна» нагороджено завідувач кафедри акушерства та гінекології №2 Тернопільського державного медуніверситету ім.І.Горбачевського доктора медичних наук Світлану Геряк.

Науковець є автором понад 200 наукових публікацій, в тому числі підручників та монографій, фахівець своєї справи, яка своїми здобутками сприяє процвітанню та визнанню нашої держави у світі.

Відзнаку їй, в номінації «За вагомий внесок у справу розвитку медичної галузі України та високий професіоналізм», вручив перший віце-президент Національної академії наук України, академік Антон Наумовець.

Про це повідомили у прес-службі ТДМУ.Джерело статті: “http://ternopoliany.te.ua/zhittya/31830-naukovets-z-ternopolia-otrymala-prestyzhnu-nahorodu”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.