News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

В Олешках засудили серійного «шкідника «Укртелекому»

09.01.2019
В Олешках засудили серійного «шкідника «Укртелекому»

Мешканець с. Ліві Саги Олександр З. крав телефонні кабелі філії ПАТ «Укртелеком» — чотирнадцять разів.

Для крадіжок «облюбував» найближчу до села вулицю м. Олешки — Гвардійську, де в шахтах (колодязях) прокладені комунікації.

Деякі люки там не закривалися, деякі були пошкодженні. Отже, чоловік регулярно ходів вночі до тих колодязів, вирізав кабелі. Потім ніс «видобуток» до старої канави, що недалеко від вугільного складу, де випалював з ізоляції мідь.

В результаті Олександр отримував десь кілограм кольорового металу, та здавав його за 50-60 гривень на пункті приймання металобрухту, що знаходиться на тій же вулиці Гвардійській. А за ці гроші купував продукти, оплачував за послуги газо- і електропостачання. Через 3-5 днів гроші закінчувалися, тож чоловік знов йшов «на полювання».

Так тривало, поки не потрапив на очі військовим, які запідозрили його у крадіжці їх військового кабелю, та доставили до поліції. Перелякавшись, чоловік одразу став запевняти, що до майна військових не має ніякого відношення, а на підтвердження щирості зізнався в 14 крадіжках телефонного кабелю ПАТ «Укртелекому».

У суді він також щиро визнавав свою віну та каявся, крім того пообіцяв компенсувати вартість вкраденого кабелю, бо вже знайшов роботу.

Тож суддя Цюрупинського районного суду Херсонської області Наталія Заславець приговорила Олександра до позбавлення волі строком на 3 три роки з випробуванням, тобто звільнила від відбування покарання в закритій установі з іспитовим строком теж на 3 роки.

Крім того, постановила стягнути із засудженого на користь філії ПАТ «Укртелеком» 78 178 гривень матеріальної шкоди. А також повернути компанії речовий доказ по справі — обмотку з кабелю, вагою 5,6 кг, що була вилучена у «серійного шкідника».Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/template/novini-khersonshchini/item/38075-v-oleshkakh-zasudyly-seriinoho-shkidnyka-ukrtelekomu”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.