News:

В Олешках засудили серійного «шкідника «Укртелекому»

09.01.2019
В Олешках засудили серійного «шкідника «Укртелекому»

Мешканець с. Ліві Саги Олександр З. крав телефонні кабелі філії ПАТ «Укртелеком» — чотирнадцять разів.

Для крадіжок «облюбував» найближчу до села вулицю м. Олешки — Гвардійську, де в шахтах (колодязях) прокладені комунікації.

Деякі люки там не закривалися, деякі були пошкодженні. Отже, чоловік регулярно ходів вночі до тих колодязів, вирізав кабелі. Потім ніс «видобуток» до старої канави, що недалеко від вугільного складу, де випалював з ізоляції мідь.

В результаті Олександр отримував десь кілограм кольорового металу, та здавав його за 50-60 гривень на пункті приймання металобрухту, що знаходиться на тій же вулиці Гвардійській. А за ці гроші купував продукти, оплачував за послуги газо- і електропостачання. Через 3-5 днів гроші закінчувалися, тож чоловік знов йшов «на полювання».

Так тривало, поки не потрапив на очі військовим, які запідозрили його у крадіжці їх військового кабелю, та доставили до поліції. Перелякавшись, чоловік одразу став запевняти, що до майна військових не має ніякого відношення, а на підтвердження щирості зізнався в 14 крадіжках телефонного кабелю ПАТ «Укртелекому».

У суді він також щиро визнавав свою віну та каявся, крім того пообіцяв компенсувати вартість вкраденого кабелю, бо вже знайшов роботу.

Тож суддя Цюрупинського районного суду Херсонської області Наталія Заславець приговорила Олександра до позбавлення волі строком на 3 три роки з випробуванням, тобто звільнила від відбування покарання в закритій установі з іспитовим строком теж на 3 роки.

Крім того, постановила стягнути із засудженого на користь філії ПАТ «Укртелеком» 78 178 гривень матеріальної шкоди. А також повернути компанії речовий доказ по справі — обмотку з кабелю, вагою 5,6 кг, що була вилучена у «серійного шкідника».Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/template/novini-khersonshchini/item/38075-v-oleshkakh-zasudyly-seriinoho-shkidnyka-ukrtelekomu”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.

Мнимая позиция Анатолия Родзинского. Против – потому что выгодно Регионалы делают ставку на Виталия Хомутынника Вадим Ермолаев и Станислав Виленский берут «на понт» Центробанк Эстонии Чем связаны Куреш Аушев и Магомед Беков как пес Николай Веретейеников верен Авакову создатель младоолигархов Владимир Кацуба: глава Клана Новое лицо со старыми скелетами: Виталий Логинов вновь идет на выборы Атомный мэр Василий Славута и его сиятельство Несчастный Случай Агенты Кремля под покровом Киевского Патриархата: Роман и Андрей Мацола дочь лободы звезды политики Местная власть    Выборы Экс-депутат-нищеброд Леонид Даценко снова рвется в Раду МастерШеф смотреть онлайн АП андрей богдан Бывший нардеп-тушка Игорь Рыбаков вновь засобирался в Раду Столичные электросети в сетях челябинской семьи Выпутаться из «Россетей»: о чем глава ФСК попросил Дмитрия Медведева Священный Синод УПЦ альпінізм еверест \"Өзіңнен баста\" \"Болашақ\" корпоративтік қоры\" \"Аладдин\" КЛО» сыграл в «автобус» ҚР СІМ Басты сөздер: Дипломатия Ариф Бабаев и новая-старая афера что его почту взломали Ракишев в суде США признал В предчувствии арестов. В «Укроборонпроме» началась зачистка от «оружейной мафии» Віра Брежнєва Басты сөздер: Сенат Владимир Нероев – доктор «вырви глаз» из НИИ им. Гельмгольца карбамид

Редакция