News:

«Рятувалась від токсикозу пивом»: Тодоренко розповіла про вагітність

10.01.2019

У грудні минулого року відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко вперше стала мамою – у неї народився син. Довгий час артистка не коментувала щасливу подію. Та цього разу не лише зважилася розповісти всі подробиці про те, як протікала її перша вагітність, а й навіть оголосила «вагітний» марафон.

Протягом 9-ти днів Регіна розповідатиме всі подробиці про те, за допомогою чого боролася з нудотою, як їй вдавалося не заснути під час зйомок та впихнути затерплі ноги в туфлі.

«Незважаючи на те, що я скакала-танцювала і знімалася, мене так само, як усіх, мучив токсикоз, у мене так само, як і у всіх, набрякали ноги, я стала більше на кілька розмірів, і мені так само було складно знайти відповідний одяг», – заявила телеведуча у соцмережі Instagram.


Джерело статті: “https://pravdatut.ua/news/ryatuvalas-vid-toksykozu-pyvom-todorenko-rozpovila-pro-vagitnist”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.