News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Перед виходом судно, що затонуло під Самсуном, пройшло дві перевірки - механік

10.01.2019
Перед виходом судно, що затонуло під Самсуном, пройшло дві перевірки — механік
Перед виходом у свій останній рейс судно, що затонуло 7 січня під Самсуном, пройшло дві перевірки — в Панамі і в Росії.

Про це під час зустрічі з послом України в Туреччині та пресою в Анкарі розповів другий механік Станіслав Шевчук, повідомляє кореспондент Укрінформу в Туреччині.

«Судно пройшло дві перевірки: спочатку панамську, приїжджали панамські регістори, зробили свій висновок. Також було пройдено російський контроль, перевіряли технічний стан. Зауважень не було, все працювало», — сказав Шевчук.

Шевчук розповів, що судно затонуло буквально за п’ять хвилин.

«Почули тріск. На містку хлопці побачили, що ніс судна вже відвалився, і відразу повідомили всім, що потрібно залишати судно. Всі схопили свої рятувальні засоби і вибігли. Судно затонуло буквально за п’ять хвилин. Це було приблизно о 7.45», — додав моряк.

За його словами, представники компанії-роботодавця під час зустрічі з моряками пообіцяли виплачувати зарплату, доки вони не влаштуються на роботу.

Як повідомляв Укрінформ, вранці 7 січня біля берегів Самсуна через несприятливі погодні умови затонуло торговельне судно. З 13 членів екіпажу 11 були громадянами України. Загинуло четверо українців, семеро потрапило в лікарню.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2617216-pered-vihodom-sudno-so-zatonulo-pid-samsunom-projslo-dvi-perevirki-mehanik.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.