News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Тенісистка Світоліна підписала контракт з відомою швейцарською маркою годинників

11.01.2019
Спортсменка буде рекламувати Hublot разом з такими знаменитими людьми в світі спорту як Кіліан Мбаппе, Хамес Родрігес, Жозе Моурінью та інші.

Еліна Світоліна уклала новий спонсорський контракт / instagram.com/elisvitolina/

Найкраща тенісистка України і 4-а в світовому рейтингу Еліна Світоліна уклала новий спонсорський контракт.

Спортсменка буде рекламувати швейцарські годинники марки Hublot, повідомляється на персональній сторінці Еліни Світоліної в Instagram.

Українка буде рекламувати Hublot разом з такими знаменитими людьми в світі спорту як футболісти Кіліан Мбаппе і Хамес Родрігес, футбольний тренер Жозе Моурінью та інші.

Раніше Світоліна взяла участь у реклемной сесії американської компанії Nike, яка представила оновлену лінійку екіпіровки тенісистів і тенісисток до відкритого чемпіонату Австралії.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/sport/othersports/10405338-tenisistka-svitolina-pidpisala-kontrakt-z-vidomoyu-shveycarskoyu-markoyu-godinnikiv.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.