News:

Працівниці шахти на Донеччині припинили голодування через невиплату зарплати

12.01.2019
<p>Протест співробітниць шахти на Донбасі</p> — Працівниці шахти на Донеччині припинили голодування через невиплату зарплати

Протест співробітниць шахти на Донбасі

Фото: kvpu.org.ua
Працівникам 11 січня двома траншами погасили заборгованість за вересень і 50% за жовтень


У Донецькій області голодування працівниць ДП «Селідоввугілля» припинено. Про це в п’ятницю, 11 січня, повідомив у "Фейсбуці" представник уповноваженого з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський.


За його словами, на робочих зборах учасники протесту «Селідоввугілля» прийняли рішення призупинити протест і припинити голодування у зв’язку з тим, що 11 січня двома траншами погасили заборгованість за вересень і 50% за жовтень, тобто, «їм виділили 1,5 місячного фонду заробітної плати працівникам непромислової групи і інженерно-технічним працівникам підприємства».


Також Лисянський повідомив, що голова Донецької ОДА Олександр Куць пообіцяв, що наступного тижня буде погашена заборгованість ще в обсязі 27 млн грн, а це 35% від місячного фонду заробітної плати підприємства ДП «Селідоввугілля».


«Залишається борг по заробітній платі перед працівниками ДП Селідоввугілля 50% за жовтень, листопад і грудень» — додав представник омбудсмена.


Нагадаємо працівниці державного підприємства «Селидіввугілля», що на Донеччині, з 2 січня голодували з вимогою виплатити заборгованість по зарплатні за три з половиною місяці.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/pracivnici-shahti-na-donechchini-pripinili-goloduvannya-cherez-neviplatu-zarplati-560566.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.