News:

Війни не уникнути: Мадуро відзначився жорстким випадом в адресу Трампа

04.02.2019

Президент Венесуели Ніколас Мадуро заявив, що президента США Дональда Трампа залишить Білий дім, "заплямований кров’ю", якщо введе війська до Венесуели.

Про це повідомляє видання The Guardian.

Мадуро закликав Трампа "проявити повагу" і запитав, чи планує він "повторити В’єтнам в Латинській Америці". Також глава Венесуели звернувся до опозиціонера Хуану Гуайдо, який 23 січня оголосив себе законним тимчасовим президентом країни, закликавши його "більше не завдавати шкоди Венесуелі і припинити цю стратегію підігрівання перевороту".

Як повідомляв "Апостроф", радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон порадив лідеру Венесуели Ніколасу Мадуро покинути країну. А сам Ніколас Мадуро, якого США не визнають легітимним президентом Венесуели, заявив, що американський лідер Дональд Трамп наказав убити його.
Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2019-02-04/vojny-ne-izbezhat-maduro-otmetilsya-zhestkim-vypadom-v-adres-trampa/153386”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.