News:

США: Команду Мюллера покинув один із прокурорів - ЗМІ

07.02.2019

Один із 17-ти членів команди спецпрокурора США Роберта Мюллера завершив виконання своїх обов’язків у команді і повернувся на свою посаду в Мін’юсті, продовживши допомагати слідству у "справі РФ".


Про це повідомляє CNN.


Йдеться про Скотта Мейслера, він став четвертим із 17-ти прокурорів офісу Мюллера, хто покинув команду за час розслідування.


Зазначається, що він завершив роботу з командою Мюллера у грудні.


"Він продовжує працювати в Міністерстві юстиції, а також у справах, пов’язаних з розслідуванням Роберта Мюллера. Інші підрозділи Мін’юсту взяли на себе більшу відповідальність у питаннях, які розпочав розслідувати Мюллер", — йдеться у матеріалі.


"Мейслер пішов з команди Мюллера на тлі зростаючої кількості повідомлень про те, що "російське" розслідування добігає кінця", — пише CNN.


Нагадуємо:


  • Американські спецслужби прийшли до висновку, що Росія втрутилася в президентську гонку 2016 року, намагаючись обернути результати виборів на користь Трампа. Росія заперечує втручання у вибори.
  • У листопаді адвокати Білого дому надали Мюллеру письмові відповіді Трампа на питання про втручання РФ у американські вибори 2016 року.
  • Трамп повідомив, що відповіді на питання Мюллера давав особисто.
  • Пізніше адвокати Трампа заявили, що президент США більше не буде відповідати на додаткові питання в процесі розслідування про втручання РФ у американські вибори 2016 року.
  • The New York Times, посилаючись на інформацію з документів, представлених в Конгрес США і дані суду і звинувачення, пов’язані з розслідуванням можливого втручання іноземців у вибори, порахувала, що під час президентської кампанії 2016 року і після виборів Дональд Трамп і його оточення контактували з представниками РФ і WikiLeaks або їх посередниками не менше 100 разів.
  • У кінці січня Метью Вітакер, виконуючий обов’язки генерального прокурора США, оголосив, що Мюллер закінчує своє розслідування російського втручання в президентську кампанію 2016 року і ймовірної змови передвиборної кампанії Трампа з росіянами.


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/02/7/7205963/”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.