News:

В.о. генпрокурора США обіцяє не заважати "російському" розслідуванню Мюллера

08.02.2019
В.о. генпрокурора США обіцяє не заважати
Призначений президентом США Дональдом Трампом в.о. генерального прокурора Метью Уітакер заявив, що він жодним чином не втручався у розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера та пообіцяв не заважати його роботі в подальшому.

Про це Уітакер заявив у п’ятницю, під час слухань в Юридичному комітеті Палати представників, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Я жодним чином не втручався в розслідування спеціального прокурора", — відповів Уітакер на запитання конгресменів, додавши, що в цій справі дотримувався "спеціальних положень" щодо спецпрокурора.

У цьому зв’язку він наголосив, що продовжить роботу на посаді "у відповідності до правил, встановлених урядом".

Він також заявив, що не обговорював деталей "російського" розслідування з ким-небудь в адміністрації Трампа.

"Я не говорив про розслідування спецпрокурора з високопоставленими чиновниками Білого дому", — підкреслив він.

Як повідомлялося, після звільнення генерального прокурора Джеффа Сешнса, а також його заступника, якому формально підпорядковувався в Міністерстві юстиції офіс спецпрокурора Роберта Мюллера, на посаду в.о. генпрокурора був призначений Метью Уітакер. Перед цим він виступав з критикою на адресу розслідування Мюллера, що встановлює факти втручання Росії в президентські вибори в США.

Водночас, очевидно, Уітакер не залишатиметься на чолі Мін’юсту довгий період. Зараз у Сенаті США відбувається процес затвердження на посаді генпрокурора США Вільяма Барра, який вже очолював Мін’юст США за часів президента Джорджа Буша-старшого.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2636979-vo-genprokurora-ssa-obicae-ne-zavazati-rosijskomu-rozsliduvannu-mullera.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.