News:

Сьогодні суд може зняти заборону проти Супрун

11.02.2019

Сьогодні Окружний адміністративний суд Києва розгляне клоплтання Уряду про зняття заборони на виконання Уляною Супрун обов’язків міністра охорони здоров’’я. Про це Супрун повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні о 14:00 разом з нашою командою будемо на засіданні в Окружному адміністративному суді Києва. Суд розглядатиме клопотання, яке подало Міністерство юстиції України від імені Уряду, щоб скасувати тимчасову заборону мені виконувати обов’язки міністра. Це можливість розблокувати роботу Міністерства охорони здоров’я України» – написала вона.

Супрун ще раз нагадала, що зараз «в Міністерстві ніхто не має права підписувати накази щодо доставки ліків і вакцин в регіони, підписувати договори для закупівель медичних препаратів або ж направлення людей на лікування за кордоном».

Крім того політик повідомила, що на 15:00 заплановано брифінг Окружного адмінсуда Києва, де буде роз’яснено прийняте рішення.

Уляна Супрун також звернулась до українців, які її підтримуюють і збираються прийти до будівлі суду, з проханням нне піддаватися на провокації і бути обережними.

«Знаю, що на 13:00 під судом збираються люди на підтримку МОЗУ та трансформації системи охорони здоров’я. Будь ласка, будьте дуже обережними і не піддавайтеся на провокації насильства чи агресії. Правда переможе», – закликала Супрун.Джерело статті: “https://economistua.com/sogodni-sud-mozhe-znyati-zaboronu-proti-suprun/”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.