News:

У сріблястій сукні Versace: ефектний аутфіт Дуа Ліпи на музичній премії

11.02.2019
У сріблястій сукні Versace: ефектний аутфіт Дуа Ліпи на музичній премії

Ще однією зіркою у розкішному вбранні на червоній доріжці церемонії нагородження "Греммі-2019", яка відбулася у Лос-Анджелесі, стала Дуа Ліпа.

Співачка постала перед фотографами у сріблястій сукні Atelier Versace з пікантним декольте і довгим шлейфом та сріблястих босоніжках на високій платформі і шпильці. Вбрання ідеально підкреслило струнку фігуру Ліпи.

Дуа Липа_1

Свій аутфіт вона доповнила розкішним намистом і макіяжем у нюдових тонах.

Дуа дебютувала на музичній премії – їй вручили нагороду у номінації "Найкраща танцювальна композиція". За нагородою співачка вийшла вже в іншому вбранні: екстравагантному чорно-білому платті, прикрашеному золотистою фурнітурою.

Дуа Липа_2

Ліпа не змогла стримати емоцій і розплакалася перед повним залом, подякувавши всім за свою першу статуетку.

Нагадаймо, Дуа обожнює красуватися у блискучих вбраннях. Нещодавно, на прем’єрі фільму "Аліта: бойовий ангел" у Лос-Анджелесі вона з’явилася у золотистій сукні, розшитій паєтками, з оголеною спиною.

Дуа Липа

Джерело статті: “https://tsn.ua/lady/news/show-biznes/u-sriblyastiy-sukni-versace-efektniy-autfit-dua-lipi-na-muzichniy-premiyi-1295100.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.