News:

Водопостачання у Вінниці обіцяють відновити до кінця дня

12.02.2019
Водопостачання у Вінниці обіцяють відновити до кінця дня


«Вінницяоблводоканал» повідомляє, що водопостачання в місті буде відновлено до 24:00 12 лютого.


«В зв’язку із врегулюванням питання по авансовому платежу за елетроенергію за лютий місяць перед ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» після 18:00 представники Вінницьких МЕМ відновлять електропостачання двох ВНС ІІІ підйомів «Старе місто» та «Вишенька»”.


Відновлення водопостачання в мережі буде здійснюватись з плавним підвищенням тиску аби не пошкодити трубопроводи та не призвести до гідравлічних ударів», — написали у водоканалі.


Нагадаймо, що 11 лютого о 13 годині Вінницькій міські електричні мережі відключили від електропостачання водо-насосні станції ІІІ «Старе місто» та «Вишенька». Це сталося у зв’язку з тим, що КП «Вінницяоблводоканал» немає змоги оплатити 100% авансового платежу за лютий 2019 року.


Згодом Вінницька мерія зробила заяву щодо відключення насосних станцій і припинення подачі води в деяких мікрорайонах.


Вінниця.info


Версия для печати
Публиковать |


Джерело статті: “http://www.vinnitsa.info/news/vodopostachannya-u-vinnitsi-obitsyayut-vidnoviti-do-kintsya-dnya.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.