News:

Цуренко здобула вольову перемогу на супертурнірі у США: відео тріумфу

11.03.2019

Друга ракетка України Леся Цуренко вийшла у третє коло турніру WTA Premier Mandatory в американському Індіан-Веллсі: у матчі другого раунду вона у напруженій боротьбі переграла американку Джессіку Пегулу.

Матч тривав понад дві години, але у потрібний момент Цуренко проявила характер, незважаючи на невдалий старт, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Після поразки 3:6 у першому сеті, Пегула отримала матч-бол у другій партії, але за рахунку 4:5 Цуренко взяла три розіграші поспіль та у підсумку перемогла 7:5. А у третьому сеті вже Цуренко диктувала свій теніс суперниці. Показовим моментом став вирішальний розіграш на подачі американки – та вже почала нервувати і зробила подвійну помилку на подачі, що принесло переможне очко українці – 3:6, 7:5, 6:4.

Зазначимо, що Цуренко завдяки посіву стартувала з другого кола турніру, тож перемога над Пегулою стала для неї першою звитягою в Індіан-Веллсі з 2016 року.

За вихід в 1/8 фіналу турніру Цуренко посперечається з білорускою Ариною Соболенко.

Таким чином, у третьому колі престижного турніру візьмуть участь троє представниць України – крім Цуренко туди пробилися ще й Еліна Світоліна та Катерина Козлова. Також у першому ж колі змагання залишила третя ракетка України Даяна Ястремська.