News:

Вранці 9 травня: Український літак-гігант "Мрія" відкриє в небі над Венецією 58-му бієнале

14.03.2019
Літак "Мрія", пролітаючи над Венецією, на кілька секунд відкине тінь на сади Джардіні, де проводяться бієнале.

Венеціанські сади. Фото: Вікіпедія.

Президент України Петро Порошенко анонсував український художній проект "Падаюча тінь Мрії на Сади Джардіні" на відкритті 58-ї Венеціанської бієнале цього року, в рамках якої надважкий транспортний літак Ан-224 Мрія з інформацією про українських художників на борту пролетить над Венецією. Про це Порошенко написав у "Фейсбуці", передають

"Ранок. 9 травня. Венеція. Європа. Запам’ятайте. Це — час і місце для старту сміливого, амбітного, потужного мистецького проекту "Падаюча тінь "Мрії" на Сади Джардіні", в якому Україна опанує нову висоту. Літак "Мрія" з інформацією про українських художників та художниць на борту пролетить над Венецією. Так українське мистецтво потужно заявить про себе на 58-й Венеційській бієнале сучасного мистецтва", — написав він.

Як повідомляє сайт Міністерства культури України, літак "Мрія", пролітаючи над Венецією, на кілька секунд відкине тінь на сади Джардіні, де проводяться бієнале. "У літаку буде HDD диск з інформацією про всіх нині живих художниць і художників України або художні колективи, які погодилися взяти участь у проекті", — йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, куратор цього проекту Open Group продовжує приймати заявки на участь у перформансі. 58-ма Міжнародна виставка мистецтв у Венеції пройде 11 травня — 24 листопада 2019 року.

Венеціанські сади (англ. Giardini Veneziani) — паркова зона в історичному центрі Венеції в кварталі Кастелло, де з 1895 року проводиться Фестиваль мистецтв Венеціанської бієнале. Нині на території парку розташовано 30 павільйонів, 29 з яких "належать" певним країнам та використовуються для проведення виставок національного мистецтва під час Бієнале. У 30-му павільйоні, відомому як "Падільоне Чентрале", проводиться головна виставка.

Ан-225 "Мрія" (кодове ім’я НАТО — "Козак" англ. Cossack) — найбільший і найпотужніший у світі транспортний літак, створений київським КБ Антонова. Ан-225 з максимальною спорядженою масою 640т, є найважчим літаком у світі. У листопаді 2004 р. Міжнародна авіаційна федерація внесла Ан-225 в Книгу рекордів Гіннесса за його 240 рекордів.

Оператором Ан-225 "Мрія" є українські "Авіалінії Антонова", що є структурним підрозділом ДП "Антонов". Протягом багатьох років флот авіакомпанії активно задіяний на міжнародному ринку комерційних авіаперевезень нестандартних і надважких вантажів.Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/society/vrantsi-9-travnia-ukrainskyi-litak-hihant-mriia-vidkryie-v-nebi-nad-venetsiieiu-58-mu-biienale-270697.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.