News:

Мисливець став жертвою: психолог пояснив, як українці "програли" вибори

22.03.2019

Українські виборці сильно піддаються впливу запевнень і умовлянь політиків, зокрема, кандидатів в президенти.

Про це "Апострофу" розповів політичний психолог Валентин Кім.

Також він зазначив, що основна характеристика українського виборця — це прагнення до політиків-популістів.

"Український виборець дуже "ведеться" на всякі запевнення і вмовляння явно популістського спрямування, і це, безумовно, має психологічне підгрунтя. Ще одна з ключових особливостей — тотальна жертовність: ми намагаємося уявити себе у вигляді людей, які постраждали від чогось. У психології є такий термін як трикутник Картмана, там розглядаються три іпостасі людської поведінки — в ролі жертви, переслідувача і рятувальника", — розповів Кім.Крім цього, за його словами, український виборець, який є основою виборчого процесу і повинен бути переслідувачем по відношенню до політика, вимагати від нього чогось, насправді виступає з позиції жертви.

Детальніше читайте в матеріалі "Апострофа": "Заручники образу жертви, або чому українці готові голосувати за диктаторів — психолог".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/elections/2019-03-22/ohotnik-stal-zhertvoj-psiholog-obyasnil-kak-ukraincy-proigrali-vybory/157914”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.