News:

Футболістів клубу Курченка судитимуть за “договірні матчі”

15.04.2019
Футболістів клубу= курченка= судитимуть= за= “договірні= матчі”
Футболістів клубу Курченка судитимуть за “договірні матчі”

Футболісти харківського ФК Металіст U-21 забезпечували суперникам перемогу за винагороду у розмірі від $8 до $20 тис. за один матч.

Про це повідомляє Нацполіція, – передає Еспресо.

За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 4 ст. 354 (Підкуп працівника підприємства, установи чи організації) ККУ.

Справу направлено до суду. Правоохоронці задокументували кілька фактів одержання гравцями харківського футбольного клубу “Металіст U-21” неправомірної вигоди. Підчас досудового розслідування, зокрема, встановлено, що футболісти ФК “Металіст U-21” одержали “гонорар” за програш команді “Волинь U-21” (Луцьк) у зустрічі, що відбулася 6 серпня 2015 року. Матч закінчився неочікуваним рахунком – 2:6.

За один матч з фіксованим результатом гравці ФК “Металіст U-21” одержували від 8 до 20 тисяч доларів США. Наразі двом гравцям футбольного клубу повідомлено про підозру, матеріали направлені до суду.

За “злив” футбольного матчу їм загрожує штраф від 8,5 до 12,75 тисяч гривень або громадські роботи на строк від 180 до 240 годин, або обмеженняволі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

“Це перший випадок в Україні, коли на лаві підсудних опиняться гравці відомого футбольного клубу. Працівники Департаменту захисту економіки Нацполіції та слідчі ГПУ доклали максимуму зусиль, щоб причетні до “футбольного бізнесу” особи понесли покарання. Особи організаторів також встановлено. Вони, як і “продажні” футболісти, відповідатимуть за “організацію” необхідного рахунку матчів”, – зазначив начальник ДЗЕ НПУ Ігор Купранець.


О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.