News:

У Кропивницькому триває голосування за соціальні плакати

15.04.2019

Сьогодні, 15 квітня, під час прес-конференції розповіли про перебіг першого фестивалю соціальної реклами у Кропивницькому «Соціальний плакат – ідеальний світ».

pre

На фестиваль надсилали роботи наступної тематики: активне довголіття, волонтерство, захист тварин, здоров’я та спорт, люди з обмеженими фізичними можливостями, охорона навколишнього середовища, проблеми дітей та сім’ї, профілактика залежностей у молодіжному середовищі.

Роботи на фестиваль надіслали студенти, школярі, представники Університету третього віку. Наймолодшому учаснику конкурсу шість років.

-Більшість учнівських робіт, всього зареєстрували 52 роботи і вони розміщенні на сайті «0522», де відбувається онлайн голосування до 18 квітня, - каже завідувач кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та психології, доктор педагогічних наук, професор Олександр Рацул додає.- Малюнки заслуговують на увагу суспільства.

Журі враховуючи результати онлайн голосування оберуть переможців. Третє місце отримає 500 гривень, друге -1000грн, перше -1500грн, гран-прі 2000 гривень. Також роботи переможців будуть розміщені на сітілайтах та білбордах міста.

-Я вважаю, що цей фестиваль довго ще не буде закінчуватись. У нас є меценати, які вже готові надавати площі для розміщення молодіжної креативної інформації на білбордах та сітілайтах,- каже народний депутат України Костянтин Яриніч.

Також в рамках проекту 18 квітня о 10:00 в педуніверситеті відбудеться регіональна науково-практична конференція «Актуальні проблеми соціальної роботи та психологія». А 19 квітня об 11:00 у актовій залі ЦДПУ ім. В. Винниченка відбудеться церемонія нагородження та виставка робіт.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/51580-u-kropyvnytskomu-tryvaie-holosuvannia-za-sotsialni-plakaty”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.