News:

Суд просять обмежити повноваження голови Державного бюро розслідувань

15.04.2019

В Окружний адміністративний суд Києва надійшов позов до Державного бюро розслідувань про визнання нечинними окремих положень регламенту реалізації повноважень директором ДБР, затвердженого 2 березня 2018 року.


Про це повідомляється на сайті Окружного адміністративного суду Києва.


«Разом із позовом було подано заяву про забезпечення, в якій суд просять заборонити Роману Трубі без погодження із його заступниками здійснювати повноваження, що стосуються організації роботи ДБР, прийняття рішення про розподіл бюджетних коштів, надання дозволу на використання коштів фонду спеціальних оперативно-розшукових та слідчих дій ДБР», – йдеться у повідомленні.


Суд відкрив провадження у цій справі та призначив підготовче засідання на 15 травня.


Як повідомлялося, 12 квітня суд заборонив ДБР проводити конкурс щодо формування складу Ради громадського контролю при Бюро.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/15/sud_prosyat_obmezhyty_povnovazhennya_golovy_derzhavnogo_byuro_rozsliduvan_1552123”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.