News:

Євро-2019 з шахів: за три тури до фінішу українка Інна Гапоненко вийшла в лідери

20.04.2019
У дев’ятому турі для Інни Гапоненко може настати момент істини — Євро-2019 з шахів: за три тури до фінішу українка Інна Гапоненко вийшла в лідери
У дев’ятому турі для Інни Гапоненко може настати момент істини
Шахова Україна
Продовжує претендувати на титул й інша наша шахістка Ганна Ушеніна


Українка Інна Гапоненко стала співлідеркою особистого чемпіонату Європи з шахів серед жінок, який виходить на фінішну пряму в Анталії (Туреччина).


У восьмому турі Інна перемогла чорними туркеню Єкатерину Аталік. Тепер у Гапоненко 6,5 очка з восьми можливих. Стільки ж — у росіянки Аліни Кашлинської, яка зіграла білими внічию з іншою українкою Ганною Ушеніною. У дев’ятому турі лідерки зустрінуться між собою. Білими фігурами гратиме Інна.


Ушеніна входить до когорти з п’яти шахісток, які мають по шість очок і є найближчими переслідувачками дуету Гапоненко — Кашлинська. У дев’ятому турі Ганна гратиме білими з гречанкою Ставрулою Цолакіду.


Решта вісім українок знаходяться за межами топ-40. Найвище — 43-тє — місце посідає киянка Юлія Осьмак. У неї — 4,5 очка. Стільки ж — у досвідченої Наталії Жукової, яка після поразки чорними від росіянки Марини Гусєвої скотилася на 52-ге місце.


Також 4,5 очка мають Ольга Бабій і Євгенія Долуханова. По чотири пункти набрали Марія Зубова та Ірина Петрова, 3,5 — Наталія Букса. Найгірше виступає Анастасія Рахманґулова. У неї три очка і 98-ме місце зі 130-ти учасниць.


Читайте також: Євро-2019 з шахів: українки Ушеніна та Гапоненко здобули перемоги і претендуютьна чемпіонство

Джерело статті: “https://glavcom.ua/sport/news/jevro-2019-z-shahiv-za-tri-turi-do-finishu-ukrajinka-inna-gaponenko-viyshla-v-lideri-587875.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.