News:

Померла акторка з фільму «Тихий Дон» Еліна Бистрицька

26.04.2019
<span>Акторка театру і кіно Еліна Бистрицька</span> — Померла акторка з фільму «Тихий Дон» Еліна Бистрицька
Акторка театру і кіно Еліна Бистрицька
В останні роки актриса тяжко хворіла


Відома за роллю Аксіньї у фільмі «Тихий Дон» акторка театру і кіно Еліна Бистрицька, яка народилася у Києві, померла на 92-му році життя. Про це з посиланням на прес-службу російського Малого театру у Москві, де Бистрицька працювала з 1958 року, повідомляє ТАСС.


Як зазначається, в останні роки актриса тяжко хворіла.


«Передбачається, що прощання з Бистрицькою відбудеться у понеділок, 29 квітня, в нашому театрі», — додала директор театру.


Зазначимо, що Бистрицька навчалася в Ніжинському педагогічному інституті (філологічний факультет) та Київському інституті театрального мистецтва імені Карпенка-Карого. Грала на сцені Вільнюського драматичного театру. У кіно дебютувала 1950 року у фільмі «У мирні дні» (режисер Володимир Браун, кіностудія імені Олександра Довженка).


У кіно актриса дебютувала в ролі Олени Алексєєнко в картині «У мирні дні». Однак «найголовніша дорога в мистецтві», за визнанням Бистрицької, почалася після затвердження її на роль Аксіньї в кіноепопеї Сергія Герасимова «Тихий Дон» (1957-1958).


Після «Тихого Дону» Бистрицька знялася в інший значній кінострічці, що зміцнила її славу, — у «Добровольцях».


Нагадаймо, 9 квітня на 74 році життя помер актор театру та кіно, народний артист України Петро Бенюк. Він був старшим братом відомого актора Богдана Бенюка.


3 березня в Івано-Франківську помер народний артист України, актор Сергій Романюк.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/pomerla-aktorka-z-filmu-tihiy-don-elina-bistricka-589442.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.