News:

Хіти тижня. ​Зчепились "два брати-акробати", або "Яблуко розбрату": Радник Зеленського зробив різку заяву з приводу долі "ПриватБанку​"

15.05.2019
Провідний радник новообраного президента повернув "борг" дніпровському олігарху в екзилі, котрий дуже зневажливо висловився про Данилюка в інтерв’ю українським журналістам.

Колишній міністр фінансів уряду Гройсмана не може не розуміти, що "хотєлки" Ігоря Коломойськоко несуть крах фінансовій системі України, і змушений брати на себе важку роль відстоювати цю позицію в Зе!Команді під шаленим тиском надвпливового холерика з трьома громадянствами, зазначають .

Зокрема Олександр Данилюк наразі публічно відкинув можливість повернення націоналізованого ПриватБанку попереднім власникам. Про це він заявив в інтерв’ю Ліга, нагадавши, що перед другим туром Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку.

«Навіть, якщо припустити, що суди вищих інстанцій це рішення підтримають, його неможливо буде виконати. Немає практичного способу зробити повну реституцію ПриватБанку і повернути його попереднім власникам», — заявив Данилюк.

За його словами, навіть якщо це станеться, банк не виживе, тому що держава повинна буде вивести з його капіталу свій внесок в 150 млрд гривень.

Данилюк називає ситуацію з ПриватБанком «міною уповільненої дії», яка може привести до непередбачуваних наслідків, і заявляє, що виплата компенсації колишнім власникам або повернення Привату означатиме, що в країні Україна «немає держави, і одна бізнес-група може нав’язувати будь-які рішення» .

Нагадаймо, вже після винесення рішення суду по націоналізації банку той же Окружний адмінсуд Києва виніс ще один вердикт на користь Ігоря Коломойського і пов’язаних з ним компаній.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-zchepylys-dva-braty-akrobaty-abo-iabluko-rozbratu-radnyk-zelenskoho-zrobyv-rizku-zaiavu-z-pryvodu-doli-pryvatbanku-278672.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.