News:

Учасника російського "Голосу" знайшли мертвим

12.06.2019
На момент смерті Сафіуліну було 44 роки, у вокаліста залишилася дружина, з якою він прожив 19 років, і двоє дітей.

Учасника російської версії вокального проекту "Голос" Олексія Сафіуліна знайшли мертвим у ванній кімнаті його квартири.

Як пише "СтарХит", рідні Сафіуліна припускають, що вокаліст потонув. При цьому офіційну причину смерті експерти досі не назвали.

Як пише джерело, Олексій Сафіулін сім років грав на сцені Маріїнського театру, до цього — в Московській філармонії. Два роки тому він прийшов на популярний ТБ-проект "Голос", де підкорив суддів народною піснею "Прощай, радість".

Незабаром після того, як своє крісло до Сафіуліна розгорнула співачка Пелагея, стало відомо, що артистка і вокаліст знайомі з дитинства. В рамках проекту співак також досяг успіху і став улюбленцем публіки.

На момент смерті Сафіуліну було 44 роки, у вокаліста залишилася дружина, з якою він прожив 19 років, і двоє дітей. Близькі впевнені, що Олексій заснув у ванній і потонув, проте офіційною версією смерті поки немає.

З вокалістом попрощаються в четвер, 13 червня. До цього моменту експертам належить з’ясувати, що насправді сталося.

Як повідомляв УНІАН, російський продюсер Барі Алібасов, який минулого тижня помилково випив засіб для прочищення труб і потрапив в реанімацію з опіками шлунка, вийшов зі стану медикаментозного сну, однак поки що навіть не пам’ятає свого імені.Джерело статті: “https://www.unian.ua/lite/stars/10582623-uchasnika-rosiyskogo-golosu-znayshli-mertvim.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.