News:

Боєць ММА програв поєдинок через дурість: засунув палець в одне місце

26.06.2019

Хорхе Канелла поступився в бою з дивних причин.

Бразилець Хорхе Канелла програв англійцю Алфі Девісу на турнірі Bellator 223 одноголосним рішенням суддів – 27:29, 27:29, 27:29, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Але поєдинок запам’ятався іншим – в третьому раунді Хорхе Канелла засунув палець ноги в промежину опонента, і отримав за це штрафний бал.

“Він засунув ногу мені під яйця – туди, де д*па. На тренуваннях нас ніколи не вчили атакувати лежачого суперника таким чином. Це фол”, – цитує Девіса MMA Fighting.

У Хорхе є своя версія з приводу інциденту: “Я просто штовхнув його по д*пі, і це нормально. Якщо ви подивитеся повтор, то побачите, що все було не так, як він говорить. Подивіться відео – я просто вдарив його по д*пі. Але він прикинувся, що це був не удар, щоб у мене відібрали бал. В результаті його план спрацював”.

Ummmm….#Bellator223 pic.twitter.com/jwE6caYuBO

— Bellator MMA (@BellatorMMA) June 22, 2019Українець Владислав Сіренко яскраво нокаутував росіянина.

Українець Олександр Усик став обов’язковим претендентом на престижний титул.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/06/25/boyets-mma-prograv-poyedynok-po-durosti-zasunuv-palets-v-odne-mistse/”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.