News:

«Футболісти скучили за грою»: новий тренер «Буковини» розповів, чого бракує команді для перемоги

11.07.2019
«Футболісти скучили за грою»: новий тренер «Буковини» розповів, чого бракує команді для перемоги

Минулого тижня " Буковина " отримала нового тренера. Ним став колишній воротар Андрій Мельничук.

Він поділився із molbuk.ua враженнями від перших днів роботи у чернівецькій команді та розповів про плани " Буковини " .– Пане Андрію, як виник варіант із вашим призначенням на посаду головного тренера " Буковини " ?

– Поспілкувалися з генеральним директором " Буковини " Валерієм Королянчуком. Обговорили певні моменти та прийняли рішення.

– Які у вас враження від перших днів роботи?

– Я бачу те, що у гравців є велике бажання працювати. Футболісти скучили за грою. Хлопцям поки що не вистачає функціональної готовності та швидкості у прийнятті рішень. На сьогодні – це найбільша проблема, однак, враховуючи те, що гравці працюють із великим азартом, нам вдасться виправити ці моменти.

– Для успішного виступу у першості України чернівецька команда потребує підсилення…

– Необхідно підсилити, насамперед, захист. Зрештою, хочеться того, щоби на кожну позицію була конкуренція. Коли є конкуренція, то хлопці додають у майстерності. Треба зробити так, щоби команда була гнучкою та могла варіювати схемами, перебудовуватися під час гри. Для цього потрібний підбір гравців, який дозволяє змінювати малюнок гри впродовж матчу.

– У команді тренуються потенційні новачки…

– Питання щодо новачків поки що залишається відкритим.

– Яка тренерська концепція Андрія Мельничука?

– Гнучкість, швидкість у прийнятті рішень, швидкий перехід із захисту в атаку. Насамперед – повинна бути дисципліна. Усе розпочинається з неї. Якщо не буде дисципліни у побуті, то не буде її на футбольному полі. Це перше, що кажу тоді, коли заходжу у роздягальню.

– Які плани команди?

– Плануємо зіграти кілька контрольних матчів. 12 липня зіграємо з лідером обласного чемпіонату ФК " Волока " . 17 липня гратимемо в Івано-Франківську з " Прикарпаттям " . 20 липня завершуємо наш збір та проведемо гру з командою " Покуття " (Коломия).

До слова, триває підготовка футбольної команди " Буковина " до нового сезону у другій лізі. Команда доукомплектовується. Потрібні не лише футболісти. Як повідомив пресаташе клубу Олексій Мамчук, на роботу запрошуються лікар, масажист та адміністратор команди.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/chernovtsy_news/177042-futbolisty-skuchyly-za-groyu-novyy-trener-bukovyny-rozpoviv-chogo-brakuye-komandi-dlya-peremogy.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.