News:

На Житомирщині члени ДВК зіпсували понад 700 бюлетенів

20.07.2019
Окружна виборча комісія написала відповідне звернення до ЦВК й очікує на отримання нових бюлетенів.

Секретар ОВК повідомив про інцидент поліцію / фото УНІАН

В одномандатному виборчому окрузі №65 у Новограді-Волинському Житомирської області члени дільничної виборчої комісії №181323 зіпсували 717 бюлетенів для голосування на дострокових парламентських виборах 21 липня.

Як повідомляє Громадянська мережа ОПОРА, штамп «вибув» поставили не навпроти прізвища кандидата, який відмовився балотуватися, а навпроти іншого.

«Голова комісії говорить, що це людський фактор, просто по пам’яті поставили штамп «вибув» не на того кандидата. 717 бюлетенів було проштамповано. Вони викликали поліцію. Сьогодні виготовляють нові бюлетені», – сказав спостерігач ОПОРИ.

У коментарі ОПОРІ голова ДВК №181323 запевнив, що помилку зроблено не навмисно.

Окружна виборча комісія написала відповідне звернення до ЦВК й очікує на отримання нових бюлетенів.

Також секретар ОВК повідомив про інцидент поліцію.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/elections/10624614-na-zhitomirshchini-chleni-dvk-zipsuvali-ponad-700-byuleteniv.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.