News:

На Миколаївщині підліток жорстоко убив свого діда через гру (відео)

06.08.2019
Чоловік обірвав гру хлопця проханням допомогти у дворі.

Хлопця затримали, його будуть судити за вбивство / Скріншот

На Миколаївщині 16-річний онук зарізав діда, бо той перервав комп’ютерну гру.

Підліток сам викликав поліцію й зізнався у вбивстві, йдеться в сюжеті ТСН.

Того дня дід приїхав в гості до своєї доньки й онука з косою – хотів скосити їм на ділянці бур’яни. Чоловік попросив про допомогу онука, який у цей час грав за комп’ютером. Дід вимкнув комп’ютер, а 16-річний хлопець схопився за ніж – чоловік помер ще до приїзду швидкої.

"Він взяв ніж й завдав йому п’ять ударів у тулуб. Два з них припали в серце", — розповів в. о. керівника Новоодеської поліції Максим Євграфов.

Після цього підліток сам викликав правоохоронців. "Він зрозумів, що він його вбив, і викликав поліцію. Він повністю розкаявся у скоєному злочині", — заявив Євграфов.

Психологи вважають, що у хлопця залежність від комп’ютера, ігроманія. І це – результат неуважності насамперед батьків до потреб сина.

Хлопця затримали, його будуть судити за вбивство, але психологи вважають, що відповідати має й мати. На їхню думку, жінка повинна була давно звернутися до фахівців і відкласти справи, щоб налагодити спілкування з сином.

Раніше в місті Куп’янську Харківської області померла 32-річна Світлана Гречановська, яку всім світом намагалися поставити на ноги після важкого інсульту.Джерело статті: “https://www.unian.ua/incidents/10641861-na-mikolajivshchini-pidlitok-zhorstoko-ubiv-svogo-dida-cherez-gru-video.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.