News:

Безсмертний назвав незаконним указ Зеленського про спрощене надання громадянства

13.08.2019
Безсмертний назвав незаконним указ Зеленського про спрощене надання громадянства


«Більш ліберального законодавства про набуття громадянства, ніж в Україні, немає в жодній країні світу», — запевняє Безсмертний


Сьогоднішній указ Володимира Зеленського про спрощення набуття українського громадянства є неконституційним. Таку думку висловив Роман Безсмертний, який є автором чинного закону про громадянство.


«Нинішній указ, підписаний Зеленським, є незаконним і неконституційним. Президент не має права встановлювати порядок набуття чи позбавлення українського громадянства. Він може видати акт про надання громадянства чи позбавлення», — розповів Безсмертний в ефірі «24 каналу».


На його думку, указ Зеленського тільки створить колізії в законі.


«Замість того, щоб людині надати українське громадянство, виходить не зрозумілий для мене документ, який абсолютно ніяк не впливає на порядок набуття громадянства, зате створює додаткові колізії в українському законодавстві», — сказав політик.


Він зазначив, що для тих, хто воював на українській стороні, є можливість через комісію при президентові подати заяви на громадянство.


«Більш ліберального законодавства про набуття громадянства, ніж в Україні, немає в жодній країні світу», — підсумував Безсмертний.


Нагадаймо, 13 серпня Зеленський підписав указ про спрощення набуття українського громадянства іноземцями та особами без громадянства, які брали (беруть) участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони України, та громадянами Російської Федерації, які зазнали переслідувань через політичні переконання.


Також 13 серпня Зеленський звільнив Романа Безсмертного з посади представника України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи (указ №596/2019).


Безсмертного повернули в мінську групу 9 липня.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/politics/bezsmertniy-nazvav-nezakonnim-ukaz-zelenskogo-pro-sproshchene-nadannya-gromadyanstva-617717.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.

ліквідація Instyle кражи в Киеве Басты сөздер: Ғарыш Шишканов Олег Люберецкая ОПГ Сергій Верланов Василь Костюк Басты сөздер: Өнеркәсіп Василий Костюк Сергей Верланов джонсон курйоз огляд блогосфери Кубок України Motorola ТЕС веб-камера lga 2066 cascade lake Дмитрий Легошин Синдика-О Павло Вовк Центр протидії корупції окружний адмінсуд «Чистенький» кошелёк президента Минниханова. Как Рустэм Магдеев вовлёк в скандал судей и РКН Парламентарий с озабоченностью Берии - Василий Яницкий Кенес Ракишев полностью на крючке у ФСБ РФ Нардеп на побегушках у банковских воротил - Александр Сугоняко Московский суд помогает татарстанскому бизнесмену в борьбе с компроматом затори Как окружение Минниханова обворовывает Татарстан «Новое лицо» Петра Васько уже примелькалось правоохранителям Тернополянин Тарас Козак и работа на ФСБ Директор КНИИСЭ Рувин – организовал контрабандный синдикат Дмитрий Добкин подсаживает на порошок коллег по Раде боротьба Іванішвілі телеканал Дмитрий Пушилин - «контрабандный король» Северо-Запада

Редакция