News:

Кабакаєв: «Я проти того, щоб так звані “ліберали” отримували тут громадянство»

13.08.2019

«Я проти того, щоб так звані “ліберали” отримували тут громадянство та вели політичну агітацію, політичну діяльність, інформаційну, гуманітарну та будь-яку іншу», – заявляє координатор проекту «Стоп террор», блогер Семен Кабакаєв, відреагувавши на указ Зеленського про спрощення отримання росіянами українських паспортів. Він також з обуренням наголошує, що не бажає бачити в нашій державі “лібералів”, які постійно сиплються на питанні: чий Крим? Про це розповідає Zrada.today з посиланням на допис блогера у соціальній мережі фейсбук.

На своїй сторінці у соцмережі Семен Кабакаєв пише: «Зеленський підписав указ, в якому запрошує всіх політичних вигнанців РФ в Україну та пропонує в найближчий термін надати їм громадянство. Я – проти!

Я проти того, щоб так звані “ліберали” отримували тут громадянство та вели політичну агітацію, політичну діяльність, інформаційну, гуманітарну та будь-яку іншу. Я не бажаю бачити в нашій державі “лібералів”, які постійно сиплються на питанні: чий Крим?»

Блогер також запитує, чому ці люди повинні користуватись привілеями нашого громадянства?

«Що вони такого зробили, щоб користуватись безвізом? Можливо вони відстоювали свою свободу, цінності та ідеологію? Можливо вони пішли проти влади Кремля? Ні. То навіщо нам давати їм такі бонуси? Українське громадянство – це честь, його треба заслужити, а не роздавати!» – зауважує наприкінці свого допису Семен Кабакаєв.

Також читайте: ПОЛІТОЛОГ ПРОКОМЕНТУВАВ РІШЕННЯ ЗЕЛЕНСЬКОГО ЩОДО СПРОЩЕННЯ ВИДАЧІ ПАСПОРТІВ РОСІЯНАМ

Нагадаємо, що політолог Андрій Смолій також прокоментував рішення Зеленського щодо спрощення видачі українських паспортів росіянам. Він вважає, що під виглядом «політично переслідуваних росіян» до України можуть пролізти адепти «русского міра», які хочуть будувати тут Росію-2.

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!Джерело статті: “http://povin.com.ua/222408-13-08.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.

ліквідація Instyle кражи в Киеве Басты сөздер: Ғарыш Шишканов Олег Люберецкая ОПГ Сергій Верланов Василь Костюк Басты сөздер: Өнеркәсіп Василий Костюк Сергей Верланов джонсон курйоз огляд блогосфери Кубок України Motorola ТЕС веб-камера lga 2066 cascade lake Дмитрий Легошин Синдика-О Павло Вовк Центр протидії корупції окружний адмінсуд «Чистенький» кошелёк президента Минниханова. Как Рустэм Магдеев вовлёк в скандал судей и РКН Парламентарий с озабоченностью Берии - Василий Яницкий Кенес Ракишев полностью на крючке у ФСБ РФ Нардеп на побегушках у банковских воротил - Александр Сугоняко Московский суд помогает татарстанскому бизнесмену в борьбе с компроматом затори Как окружение Минниханова обворовывает Татарстан «Новое лицо» Петра Васько уже примелькалось правоохранителям Тернополянин Тарас Козак и работа на ФСБ Директор КНИИСЭ Рувин – организовал контрабандный синдикат Дмитрий Добкин подсаживает на порошок коллег по Раде боротьба Іванішвілі телеканал Дмитрий Пушилин - «контрабандный король» Северо-Запада

Редакция