News:

Аллу Пугачову "розгромили" за безглузде відео

13.08.2019
Кумедний ролик з Примадонною подивилися майже 700 тисяч шанувальників.

Переглянути цей допис в Instagram

ДамыСДюн потрапили в мережі ???? #лаймалла #дамысдюн #ДаМыСДюн @laima_vaikule_official @alla_orfey

Допис, поширений Максим Галкін (@maxgalkinru)

Алла Пугачова та її подруга Лайма Вайкуле викликали справжній фурор у мережі новим відео, головними героїнями якого вони й стали.

Ролик з артистками на своїй сторінці в Instagram опублікував чоловік Примадонни Максим Галкін. "Дами з дюн потрапили в сіті", — підписав він смішний запис.

Так, Пугачова і Вайкуле провели аналогію з інтернетом за допомогою звичайної рибальської сіті. На відео Лайма заплутується в снастях, безуспішно намагається вибратися, а потім починає затягувати в пастку Аллу Борисівну.

Артистки-подруги обмінюються жартами й називають себе "справжніми дамами з дюн".

Користувачі мережі розгромили відео з Пугачовою і Вайкуле: "Безглуздо якось все це виглядає", "Кому це цікаво?", "Гумор якийсь маразматичний, тому дозволю собі репліку: "Навіщо вам дюни, з вас вже свій пісок сиплеться", "Соромітна х**ня якась".

Раніше Алла Пугачова шокувала мережу фото без фільтрів. Таким чином, користувачі знайшли підтвердження тому, що всі свої знімки вона старанно фотошопить.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/lite/stars/10650306-allu-pugachovu-rozgromili-za-bezgluzde-video.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.