News:

У Станиці Луганській почав курсувати електромобіль від КППВ до мосту

17.08.2019
Від контрольного пункту в’їзду-виїзду (КПВВ) у Станиці Луганській до моста почав курсувати електромобіль.

Від контрольного пункту в’їзду-виїзду (КПВВ) у Станиці Луганській до моста почав курсувати електромобіль.

Про це передає «Слово і Діло» з посиланням на повідомлення Луганської облдержадміністрації.

Відзначається, що перший рейс був проведений на ділянці довжиною 800 метрів між мостом і КПВВ. Автомобіль був придбаний силами партнерів з ООН.

«Це ще один проект із покращення умов перетину громадянами лінії розмежування, реалізований спільно з польовим офісом Верховного комісара ООН у справах біженців ООН в місті Сєвєродонецьк», — зазначив голова ОДА Віталій Комарницький.

Він додав, що ОДА працює над реконструкцією моста, але дуже важливим є вирішення гуманітарних проблем, які створюють грунт для антиукраїнських інсинуацій з боку окупантів.

«Спасибі нашим надійним партнерам за все, що зроблено для облаштування КПВВ: від будівництва «навісів», під якими люди можуть відпочити, до закупівлі інвалідних колясок до оснащення робочих місць прикордонників», — заявив голова ОДА.

Нагадаймо, в Станиці Луганській закінчили розмінування території.

Також відзначимо, КПВВ «Станиця Луганська» змінить графік роботи.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/08/17/novyna/suspilstvo/stanyczi-luhanskij-pochav-kursuvaty-elektromobil-kppv-mostu”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.