News:

Способи подолати скромність: говоріть про свої успіхи на роботі

20.08.2019

За даними Pew Research, у 2018 році жінки отримують лише 80% від того, скільки заробляють їхні колеги-чоловіки, які працюють на тій же посаді. За даними більшості організацій з боротьби з гендерною дискримінацією, всьому світу потрібно 202 роки, щоб закрити розрив з оплати праці — gender gap. Можливо, ви й самі зустрілися з тим фактом, що жінкам в середньому платять трохи менше, але є й інший серйозний розрив, який складно помітити та порахувати в цифрах: жінки набагато менше говорять про свої успіхи на роботі.

Одного разу чотири великі компанії, які належать жінкам — Mighty Forces, Southpaw Insights, Upstream Analysis, and Grey Horse Communications — провели опитування, щоб визначити, що жінки дійсно думають про свої досягнення. Вони опитали понад 1000 осіб (517 жінок і 499 чоловіків) у віці від 18 до 55 років і виявили, що жінки не тільки не говорять про себе на роботі, але і не діляться своїми успіхами з близькими. Це створює враження, ніби жінки не зацікавлені в просуванні по кар’єрних сходах і нічого не домагаються, хоча в реальності це всього лише результат того виховання, яке вимагає від жінок скромності. Ось кілька способів підкреслити, що ви успішні у своїй роботі, а також показати, що з вами буде вигідно співпрацювати.

Пробуйте об’єктивно оцінювати свої успіхи

Нові люди у вашому житті можуть запитувати, чим ви займаєтеся, та найгірша відповідь на це питання: «Я всього лише бухгалтер».

Опитування показало, що 69% жінок схильні мінімізувати свої успіхи: вони не згадують, як багато сил і любові вкладають у свою роботу і які результати від цього отримують. У довгостроковій перспективі ця недооцінка призводить до того, що ви втрачаєте почуття власної гідності, а отже, і мотивацію для подальших успіхів.

Практикуйтеся відповідати на питання інакше: гордо згадуйте назву своєї посади, додавайте вражаючі деталі, розкажіть про те, яка хороша компанія, в якій ви працюєте. Це не просто допоможе вам відчувати себе впевненіше — цілком ймовірно, що ви знайдете корисні зв’язки, які допоможуть знайти нове місце роботи.

Використовуйте соцмережі

Попри те що в більшості випадків соціальні мережі можуть негативно впливати на психічне здоров’я, в деяких випадках вони можуть приносити позитивні результати.

Продемонструйте свою роботу в Instagram — якою б «нудною» вона не здавалася вам, робота може залучити людей, які зацікавлені у вашій сфері діяльності. Пам’ятайте, що соціальні мережі — відмінний спосіб охопити велику аудиторію, адже ви ніколи не знаєте, хто буде дивитися ваші сторіз: нові клієнти або майбутній роботодавець.

Розповідайте про свою роботу і в особистому житті

Звичайно, вам не треба вставляти розповіді про свою роботу та обов’язки при посиденьках з друзями або на першому побаченні в кінотеатрі. Але один зі способів впоратися з внутрішньою скромністю — розповідати про робочі успіхи тим, з ким вам психологічно комфортно. Спробуйте почати з близьких друзів і членів сім’ї: подумайте, чи знають вони — які складні завдання вам доводиться вирішувати кожен день?

Зосередьтеся на просуванні

Нетворкінг — робота за соціальної взаємодії — має вирішальне значення для просування практично будь-якої кар’єри. При цьому, згідно з опитуванням, 77% жінок завжди знаходять іншу тему окрім роботи, якщо перебувають у компанії незнайомців. Це означає, що жінки дійсно втрачають потенційні можливості для просування вперед. Але якщо ви не будете говорити про свої досягнення, хтось інший говоритиме про них, і ви втратите лідерство в цьому конкурентному середовищі.

Подивіться на саморекламу як на спосіб надихнути інших

Коли жінка розповідає про себе і свої досягнення, це спонукає інших жінок робити те ж саме. Коли ви будете відчувати незручність через те, що хвастаєтеся, подумайте про те, що ваша мова може надихнути когось іншого. Чим більше жінок надихаються говорити про себе, тим швидше гендерна рівність буде досягнута.

Заохочуйте інших жінок ділитися своїми історіями

Згідно з опитуванням, 83% жінок тою чи іншою мірою надихалися іншими жінками, які розповідають про свої досягнення. Чим більше у світі жіночих історій, тим швидше ми створюємо світ, в якому жінки також мають можливість керувати фірмами та цілими державами. Тож пам’ятайте: коли ви допомагаєте своїм колегам-жінкам розповісти про свої успіхи, ви створюєте сприятливе середовище для розвитку всіх жінок в цілому.


Джерело статті: “https://variat.com.ua/sposobi-podolati-skromnist-govorit-pro-svoї-uspixi-na-roboti/”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.