News:

ВСУ знищили базу бойовиків з усією військовою технікою: з’явилося повне відео спецоперації

22.08.2019

Українські військовослужбовці провели фантастичну операцію в зоні бойових дій на Донбасі, ліквідувавши два десятка бойовиків.


Про це в Facebook повідомив волонтер Юрій Мисягін.


"Відкладіть на 8 хвилин свої справи і подивиться це відео, по можливості на великому екрані, воно варте того. Наша славна піхота постаралася. Найшвидша і найуспішніша бойова операція ВСУ за час війни на сході України", — написав він.


В результаті удару загинули 20 бойовиків, ще 11 сепаратистів отримали поранення. Також були знищені ЗРК "Стріла-10", командно-штабна машина, два БМП, шість вантажівок "УРАЛ", чотири вантажівки "КАМАЗ", вантажний кран і армійський джип.
Як повідомляв "Апостроф", ВСУ завдали потужного удару по "улюбленої позиції" пропагандиста Кремля на Донбасі.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2019-08-22/vsu-unichtojili-bazu-boevikov-so-vsey-voennoy-tehnikoy-poyavilos-polnoe-video-spetsoperatsii/172346”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.