News:

У Києві жорстко покарали нахабного автокрадія: опубліковано відео

07.10.2019

У Києві очевидці спіймали і жорстко покарали злодія, який виносив з автомобілів цінні речі.


Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє "Київ Оперативний", публікуючи відео зі зловмисником.


"Небайдужі громадяни добре так затримали чоловіка, який обкрадав припарковані на Стеценка автомобілі. Раніше неодноразово судимий Роман, у тому числі і за крадіжки, каже, що це все підстава і він просто придбав це все за 40 гривень", — йдеться у підписі до відео
Варто відзначити, що ролик активно коментують у мережі.

Як повідомляв "Апостроф", раніше в Києві після спроби крадіжки в одному з супермаркетів був затриманий Сергій Анатолійович, 1971 року народження, який відомий тим, що вже завдав столичним магазинам величезної шкоди.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2019-10-07/v-kieve-jestko-nakazali-naglogo-avtovora-opublikovano-video-/176643”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.