News:

Українець завоював у Шотландії срібло чемпіонату Європи зі скелелазіння

11.10.2019

В Единбурзі (Шотландія) підбіг до завершення чемпіонат Європи зі скелелазіння.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Срібло” у змаганнях на швидкість виборов Данило Болдирєв.

В 1/8 фіналу Данило змагався із ще одним українцем — Ярославом Ткачем. Ярослав програв, а Болдирєв вибив з боротьби в 1/4 фіналу італійця Людовико Фоссалі, в 1/2 переміг італійця Яна Криця. Потім поєдинок з Владиславом Деуліним з Росії й друге місце.

Шосте місце посів наш Костянтин Павленко.

У жінок представниця України Тетяна Колкотіна посіла 14 рядок.

Додамо, що крім нагороди Болдирєва, команда України везе додому дві медалі з багатоборства, за результатами чемпіонату Європи з болдерингу, який пройшов у Закопане 6-7 вересня та результати швидкості та трудності чемпіонату в Единбурзі. В цьому заліку Ніка Потапова — перша серед жінок, Федір Самойлов — другий серед чоловіків.Джерело: УНН

Джерело статті: “https://1news.com.ua/sport/ukrayinets-zavoyuvav-u-shotlandiyi-sriblo-chempionatu-yevropy-zi-skelelazinnya.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.