News:

Президент розповів, як ставиться до легалізації зброї Україні

11.10.2019
Президент розповів, як ставиться до легалізації зброї Україні


Зеленський вважає несвоєчасною легалізацію зброї


Президент Володимир Зеленський вважає передчасним легалізувати носіння вогнепальної зброї в Україні.


Про це він заявив на пресмарафоні.


«Я думаю, що в країні, на території якої дуже багато зброї, неофіційної, ми не можемо давати можливість, щоби люди носили зброю», — сказав він.


Зеленський додав, що в майбутньому це можна буде обговорювати в «якомусь форматі», але зараз це передчасно.


«На території нашої країни дуже багато зброї, неофіційної, різної. Через те, що у нас війна. І зрозуміло, що коли почалася війна, у нас в кожній сімї була зброя. Всі купували, частину віддавали військовим, частину залишали. Вся боялися. Я гадаю, що зараз зброя повинна бути заборонена. Колись, в якомусь форматі ми можемо це обговорювати. Мені здається, що буде хаос», — зазначив він.


Зазначимо, у квітні Зеленський, коли ще був кандидатом у президенти, заявляв, що виступає проти легалізації зброї й за дозвіл на використання марихуани у медичних цілях.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/prezident-rozpoviv-yak-stavitsya-do-legalizaciji-zbroji-ukrajini-631793.html”

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.