News:

Дивний чорний клубок: передсмертна записка дівчини до остраху налякала мережу

26.04.2018
Ці рядки були написані незадовго до того, як дівчина вистрибнула з вікна
14-річна московська школярка, яка покінчила життя самогубством, залишила в мережі передсмертну записку на 55 сторінок. У них вона докладно описала, що відчувала перед здійсненням суїциду, пише "МК".

"Підніміть очі до неба і подивіться на нього — ось що я бачила останнім у своєму житті... Пройдіться по вулицях і відчуйте твердий грунт під ногами, адже мені вже ніколи не вдасться цього зробити. Цінуйте життя. Цінуйте кожну мить, адже ви ніколи не дізнаєтеся, коли зможете зробити це в останній раз", — написала вона.

Ці рядки були написані незадовго до того, як дівчина вистрибнула з вікна.

"Вмерти страшно тому, що я боюся, що помилилася з вибором. Що все чудово нормалізувалося і потім, сидячи в якому-небудь кафе, я згадувала про ці часи з сумною посмішкою. Але НЕ померти куди страшніше — стільки наслідків..." - пояснила вона свій вчинок.

При цьому записки видно, що школярка все ж сумнівалася.

"Був варіант дочекатися 18-річчя і тоді зробити це в таємниці від всіх, але знову ж я говорила — у мене немає стільки часу. Занадто довго, я навіть року не потягнула. Далі був вихід просто піти з дому і оселитися там, де тихо і спокійно, і відновлюватися. АЛЕ! Що б я робила потім? Прийшла назад? Та й довго б я не прожила — упіймали б, від голоду померла — та що завгодно", — пише вона.

Її останніми словами стали наступні рядки: "Я перебрала все, що тільки можна було. І виходу я не знайшла".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", кількість самогубств у столиці України значно зросла. Про це в інтерв’ю 112.ua розповів голова київського управління Національної поліції Андрій Крищенко.

"Зараз помітний сплеск самогубств. В день по два-три. У якийсь із днів було 5 самогубств: двоє застрелилось, двоє повісилось і одна вистрибнула", — говорить глава правоохоронців.

За його словами, зазвичай кияни накладають на себе руки один-два рази в тиждень.

Нагадаймо, в Києві, в Дарницькому районі, жінка вчинила самогубство. Відомо, що вона вистрибнула з 21 поверху будинку.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/dyvnyj-chornyj-klubok-peredsmertna-zapyska-divchyny-do-ostrahu-nalyakala-merezhu”

Муха Аблязов

Муха Аблязов — казахстанский предприниматель, бывший министр энергетики, индустрии и торговли Казахстана (апрель 1998 — октябрь 1999), председатель совета директоров БТА банка. Лидер оппозиционного движения "Демократический выбор Казахстана". Проживает во Франции.

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.