News:

Федерер переміг Джоковича у матчі життя на Підсумковому турнірі року

15.11.2019

У матчі 3-го туру групового етапу Підсумкового турніру року швейцарець Роджер Федерер переміг серба Новака Джоковича і вийшов у півфінал.


Федерер вдало почав матч і виграв подачу суперника вже в третьому геймі. Після цього швейцарець успішно брав очки на своїй подачі, не дозволивши супернику навіть зробити брейк-поінт.


У другому сеті у Джоковича був шанс перехопити ініціативу, але в четвертому геймі він не реалізував брейк-поінт. У наступному геймі Федерер зробив брейк і повів в рахунку. У кінцівці сету швейцарець знову взяв подачу суперника, а разом з нею і матч.


У півфіналі Федерер зіграє з переможцем групи А, який визначиться 15 листопада.


Новак Джокович (Сербія) — Роджер Федерер (Швейцарія) — 0:2 (4:6, 3:6)


Раніше "Апостроф" повідомляв, що в 2-му турі Підсумкового турніру року Надаль переміг Медведєва.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/sport/2019-11-14/federer-pobedil-djokovicha-v-matche-jizni-na-itogovom-turnire-goda/180167”

Похожие материалы (по тегу)

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.