News:

Популярний курорт захопив в полон понад 200 українців

28.04.2018
"Голодні і замерзли"
На курорті в Єгипті застрягли 200 українців

Понад 200 українських туристів застрягли в аеропорту єгипетського міста Шарм-ель-Шейх. Всі вони повинні були летіти до Львова.

Начальник управління Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Василь Кирилич повідомив, що 28 квітня їх забере борт з України, передає "112-Україна".

Крім того, Кирилич зазначив, що йдеться про приблизно 215 людей, проте точну кількість українських громадян, які перебувають у Шарм-ель-Шейху, поки невідома.

"За інформацією туроператора та українського консула, громадяни України, які не змогли повернутися до Львова 27 квітня, зараз перебувають в одному з готелів міста. Частина з них залишалася в аеропорту", — сказав Кирилич.

Дипломат також повідомив, що люди можуть перебувати в приміщенні аеропортів не більше двох годин, у зв’язку з вимогами адміністрації аеропорту та надзвичайного стану в країні.

"Тому частині людей, які залишалися в аеропорту, довелося повернутися в готель і там чекати свого повернення в Україну. Туроператор забезпечує всі потреби, що виникають в таких ситуаціях, за свій рахунок", — запевняє він.

Як говорить Кирилич, після обіду 28 квітня літак з України забере туристів на батьківщину.

Також він додав, що львівський аеропорт був не в змозі прийняти літак, замовлений туркомпанією в авіакомпанії EGYPTAIR, тому довелося замовляти літак з України.

Пасажири, які застрягли в Єгипті, говорять про те, що затримка сталася через компанію YanAir.

"Вже майже добу не можемо повернутися додому, рейс Шарм Ель-Шейх, авіакомпанія YanAir5216. Ніхто ніякої інформації не надає. Нас до 200 осіб, з них 45 дітей, всі голодні і дуже замерзли", — обурилася туристка Ганна Сало на сторінці "Varta 1 Львів" у Facebook.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", украинское МЗС наполегливо рекомендує українцям враховувати при плануванні своєї відпустки, що на сьогоднішній день в Єгипті триває режим надзвичайного стану, а також не припиняється проведення антитерористичної операції в країні.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/populyarnyy-kurort-zahopyv-v-polon-ponad-200-ukrayinciv”

Муха Аблязов

Муха Аблязов — казахстанский предприниматель, бывший министр энергетики, индустрии и торговли Казахстана (апрель 1998 — октябрь 1999), председатель совета директоров БТА банка. Лидер оппозиционного движения "Демократический выбор Казахстана". Проживает во Франции.

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.