News:

Гороскоп здоров’я на 28 квітня: зірки радять поберегти печінку

28.04.2018
"Це останній день, коли з раннього ранку і до пізнього вечора нас будуть переслідувати запальність і дратівливість"
Дізнайтеся, що підготував вашому здоров’ю цей день

Цей психологічно важкий тиждень став справжнім випробуванням для всіх знаків зодіаку. На щастя, він нарешті завершується, а це значить, що варто чекати нових приємних моментів в житті.

Про це розповіла астролог Людмила Снітковська, передає "МедОбоз".

За її словами, цей день стане останнім випробуванням.

"Це останній день, коли з раннього ранку і до пізнього вечора нас будуть переслідувати запальність і дратівливість. А приводом для розбіжностей і сварок послужать банальні протиріччя", — зазначила астролог.

У такій ситуації слід було б прислухатися до чоловічих аргументів. Вони можуть врятувати ситуацію своїм небажанням підтримувати дратівливість.

Найскладніше буде Овнам і Козерогам – вони вже не в змозі стримуватися і найбільше шуму буде у них.

Тельці і Скорпіони не агресивні, але накопичують негатив, і в майбутньому це може позначитись на роботі серця.

Астролог радить всім провести цей день в русі — це кращий спосіб зняти стрес.

А ось Тельцям і Терезам у цей день не слід забувати про здоров’я печінки і нирок.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", 28 квітня астрологи стверджують, що пора зайнятися своїм тілом. Це подарує вам впевненість в собі, і друга половинка потягнеться за своїм ідеалом. Про це повідомляють ЗМІ.

Овен. Зірки говорять Овнам, що зайву пристрасність їм варто покласти на вівтар краси свого тіла і відправитися в спортзал.

Телець. Не варто думати, що відвідування стриптиз-клубів виключно чоловіча прерогатива. Дами теж можуть дозволити собі це задоволення.

Також портал повідомляв про те, що на 28 квітня астрологи склали по-особливому гарний гороскоп. Зірки рекомендують представникам всіх знаків Зодіаку дарувати радість оточуючим, а не збирати образи. Про це повідомляють ЗМІ.

Овен. Здається, ваші проблеми набагато серйозніші, ніж ви думаєте. Одним поцілунком в щічку і словом "прости" тут не обійдеться, доведеться вживати більш рішучих і кардинальних заходів.

Телець. Переконайтеся, що ви точно знаєте, де закінчується дружба і починається любов. Цю грань вам буде досить просто переступити як в одну, так і в іншу сторону.Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/goroskop-zdorovya-na-28-aprelya-zvezdy-sovetuyut-poberech-pechen”

Муха Аблязов

Муха Аблязов — казахстанский предприниматель, бывший министр энергетики, индустрии и торговли Казахстана (апрель 1998 — октябрь 1999), председатель совета директоров БТА банка. Лидер оппозиционного движения "Демократический выбор Казахстана". Проживает во Франции.

О проэкте

ИНФОКЗ.НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.